Szanowni Państwo,

w imieniu Wiceministra Andrzeja Śliwki i Posła na Sejm RP Leonarda Krasulskiego mam zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie “Polska jest jedna. Inwestycje w regiony”, które odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.04.2023 r.) o godz. 13:00 w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych przy ul. Lotniczej 2, 82-300 Elbląg.
Podczas spotkania, w którym udział wezmą liczni przedstawiciele samorządów z naszego regionu, druhny i druhowie lokalnych jednostek OSP, przedsiębiorcy, członkowie regionalnych organizacji i stowarzyszeń, podsumowane zostaną inwestycje lokalne, które w ciągu ostatnich 8 lat zostały zrealizowane dzięki wsparciu środków rządowych.
Każda gmina w naszym kraju doświadczyła wreszcie polityki zrównoważonego rozwoju, każda jednostka samorządu mogła partycypować w środkach finansowych, którymi dysponuje rząd, aby zrealizować projekty najbardziej potrzebne w lokalnych społecznościach. Wreszcie środki pieniężne zaczęły trafiać również bezpośrednio do organizacji społecznych.
Spotkanie to będzie doskonałą okazją nie tylko do podsumowania ostatnich 8 lat, ale również rozpoczęciem prezentacji nowej wizji rozwoju na kolejne lata. Jest to także możliwość spotkania się w jednym miejscu społeczności lokalnych i władz samorządowych z powiatów: bartoszyckiego, braniewskiego, elbląskiego i lidzbarskiego oraz miasta Elbląga.
O potwierdzenie przybycia wraz z liczbą uczestników prosimy najpóźniej do piątku (21.04.2023 r.). Liczba miejsc jest ograniczona!
Tel. kontaktowy: +48 662 283 413
Serdecznie zapraszamy!