Szanowni Państwo,

 

 

Fundacja Nad Symsarną z siedzibą w Lidzbarku Warm. i  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Olsztynie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą

“Moja wieś – moja duma”.

 

Konkurs ma charakter otwarty bez ograniczenia wieku. Mogą w nim wziąć udział zarówno amatorzy i profesjonaliści z 4 gmin wiejskich powiatu lidzbarskiego.

 

Tematyką konkursu jest wieś, a prace powinny przedstawiać niepowtarzalność, malowniczość wsi i rolnictwa terenu swojej gminy np. pejzaże, architekturę i wszystko, co oddaje charakter klimatu wiejskiego. Ważnym założeniem jest uchwycenie na fotografii poprawy warunków życia na wsi, pokazanie rolników korzystających z nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz nowoczesnych obiektów gospodarczych. 

 

Zdjęcia będą oceniane w trzech kategoriach:

  1. Krajobraz mojej wsi
  2. Mieszkańcy wsi

III. Tradycje i nowoczesność

 

Zdjęcia konkursowe należy nadsyłać na adres Fundacji do dnia 4 lipca 2022 r. Uroczyste zakończenie konkursu odbędzie się w Kiwitach w dniu 10 lipca 2022 roku (niedziela). Dokładne informację będą udostępnione w późniejszym terminie na stronie www.funduszlokalny.org

 

 

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody ufundowane przez KOWR OT Olsztyn – finansowy bon podarunkowy. Łączna pula nagród – 3000 złotych.

 

Najciekawsze zdjęcia zostaną umieszczone na rollupach promujących piękno każdej z gmin, które podczas uroczystego zakończenia zostaną przekazane każdemu Wójtowi.

 

Wszystkie informacje, regulamin konkursu i karta zgłoszenia na stronie: www.funduszlokalny.org  Pytania dotyczące konkursu można zadać na adres e-mailowy: biuro@funduszlokalny.org lub telefonicznie w godz. 8.00 – 15.00 pod numerami 897674588; 664566209.

 

Konkurs -Moja wieś – moja duma20220622

(powyższy link dotyczy konkursu Moja wieś- moja duma).